| andrei733 a întrebat:

Cum imi conving parintii sa imi mai i-a un papagal pentru ca am deja un perus, dar vreau sa ii iau si o pereche?

4 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Fa o ''scrisoare pentru Mos Craciun'' laughing, suna ciudat dar vine cam asa! Faci o scrisoare siropoasa gen:Imi iubesc mult parintii dar nu stiu cu ce am gresit de nu vor sa imi cumpere un perus(sau ce vrei tu acolo), mosule ajuta-ma doar in tine am incredere bla bla laughing, sa ii faci sa se simta stanjeniti deoarece tu ii iubesti foarte mult iar ei nu pot sa iti indeplineasca macar o dorinta, sa iti aduca un zambet pe chip!winking, mda suna ciudat dar tine!(eu asa am facut rost de telefon, haine si multe altele)

| Amiiii a răspuns:

Paii...Invata mai bine`[ ia note mai mari ].Fii si tu mai harnicaa`...Fa ceva care sai surprinda. Sa vada ca chiar meriti inca unul`. tongue. Succes :*

| andrei733 explică (pentru Amiiii):

Multumesc pentru sfaturi dar nu sunt fata

| Amiiii a răspuns (pentru andrei733):

Aa scuze =]].Pai ia note mai mari thinking Si oricum.chiar daca esti baiat poti sa-ti faci curat in camera.thinking nu stiu.cum am mai zis.Surprindei.