| ema01 a întrebat:

Cum sa omor o musca foarte foarte mare cu o bata? O am in casa! Raspunde-ti foarte repede va rog si fundita

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Tine-o bine - vin acum - sunt pe drum - deschide usa

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cu o bâtă riști să să distrugi obiecte din camera respectivă, stai cuminte!

| negru30 a răspuns:

Multumesc

| Skylerx a răspuns:

Stii ca mustele mor repede nu? Ele traiesc doar o zi. happy

| CrinaC a răspuns:

rolling on the floor) dai sub centura

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Iti dai in cap si n-o mai auzi;>

| DarkShina5566 a răspuns:

Pai...nu prea ai...cum sa o omori.

| LeonardRoller a răspuns:

Tinteste bine musca, asigurate ca sta in acel loc in aer, ca nu zboara in alte directii, si apoi lovesteo cu toata forta. FUNDA?

| dragoshmusic a răspuns:

Tintesti... si daii taareelaughing)) faci asa 3-4 ore dupa... iese ea pe un geam spart si gataa laughing ai scapat de musca si e si moarta ca s-a taiat in sticla spartalaughing FUNDA?smugsmug

| DjOmnipresent a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie sa ma deranjeze o musca imensa cand eram la biliard, pur si simplu am luat tacul, si cand era in zbor i-am dat o perversa si a cazut latahappy