| SAMPWAT a întrebat:

Dati-mi si mie niste replici ca sa nu ma bata tata ca am adus copii in casa repede fast! Dau funda FASTTTTTTTT

4 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Ii poti spune ca ai adus copiii in casa ca sa vada conditiile pe care le ofera odorului un parinte adevaratlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

spune-i că te-ai pus în locul lui să vezi cum e să fii părinte, spune-i că e greu și că acum îl apreciezi mai mult laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca-l denunti la Protectia Copilului si il vor decadea din drepturile parintesti daca nu sta cuminte.

| iSwag a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, un parinte vasluian sigur va intelege si va lasa cureaua din mana.