| FulgerMQ a întrebat:

Cum sterg fotografia principala la hi5 adica vreau sa o schimb cu alta fotografie.
La cel mai bun raspuns dau funda!

Răspuns Câştigător
| Anna_3775 a răspuns:

Pai, tu nu poti sterge poza din moment ce ea este de profil, asa ca te duci pe alta poza o setezi pe aia de profil, de intorci la fosta poza, o stergi, si iti incarci tu ce poza vrei si apesi :"Setare ca fotografie de profil". Sper ca te-am ajutat macar un pic. Succes!

7 răspunsuri:
| Iuly006 a răspuns:

Te duci la fotografia pe care vrei sa o pui la profil si deasupra ei scrie "SET AS PROFILE PHOTO" si dai click.

| RoooneyThePuf a răspuns:

Am uitat big grinlaughing

| virusz a răspuns:

Cand te uiti la pozele tale ai acolo deasupra o optiune cam asa"seteaza ca fotografie de profil" sau ceva de genu.

| εїз Ir εїз a răspuns:

Pai dai la poza aia principala cand o vizualizezi, nu cand s-o vezi mica. O stergi de la "delete photo" sau la sterge poza(depinde ce limba ai la hi5, eu am engleza). apoi, dai mai departe pozele pana cand ajungi la aia care vrei sa o pui ca poza principala.si,mai sus de poza"set as profile photo" sau daca e in romana L:seteaza ca poza principala sau ceva de genu:* sper ca te-am ajutat...

| micki_6523 a răspuns:

Pai
intrii pe poza pe care o vrei sa o pui la profil

si dai acolo sus

:
setare poza la profil...
sau ceva in genul
big grinbig grin

si apoi intrii la profilul meu si o vei vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica poza primay sau ce? thinking

daca da. dai la "stergere fotografie". daca vrei s-o stergi definitiv

daca vrei doar sa o schimbi.alegi poza pe care o vrei si dai "setare ca fotografie de profil"

sper ca ti-am fost de folos :*

| JelLy_3370 a răspuns:

Pai dai la pozele tale acolo cauty poza care o vrei sa o ai la profil si vezi ca deasupra la toate pozele scrie"sterge fotografia" sau "ofera cadou" si din astea ee.vezi ca tot acolo sus trebuie sa scrie si" selectare ca poza de profil" sau ceva gen trebuie sa scrie.big grin