| Rexii a întrebat:

Buna TPU as dori sa stiu daca blochez o persoana. ce inseamna. de exemplu sunt fotograf si o persona ma tot streseaza sa sterg o fotografie pe care nu vreau sa o sterg si in acea fotografie am o persoana etichetata draga mie. acea persoana care ma streseaza mai poate vedea fotografia. si sa si comenteze la ea. daca eu l-am blocat?

2 răspunsuri:
| Gahbryella a răspuns:

Nu.odata ce l.ai blocat nu te va mai gasi pe facebookwinking

| Rexii explică:

Ok. nu ma va gasi. dar. poate sa vada ce ii distribui eu la acea persoana?