| KarinneAidin a întrebat:

Cursuri de street dance. Stie cineva unde sa ma duc? (sec 3) aproape de 1 decembrie. Sau ma rog oriunde dar sa fie in Bucuresti. big grin

2 răspunsuri:
| Love25 a răspuns:

Acum vreo 2 saptamani, am fost in parc cu prietenele mele happy!
Acolo ne-am intalnit cu niste baieti, ne-am imprietenit etc.
ne-au zis ca ei fac Street Dance [si chiar sunt ft priceputi love struck] si vin in parc in fiecare duminica de pe la ora 12-13.
Acolo cine vrea se duce si ii invata pe oameni diferite miscari big grin! Bafta love struck!

| AnaOneBeat a răspuns:

Str. Verzisori nr 7 - sala OneBeat ( onebeat.ro ) e aproape de M unirii si/sau Timpuri noi si/sau tineretului. Vezi harta pe net