| madutzaa19 a întrebat:

Daca a disparut pisica de acasa sunt sanse sa se intoarca? sad

31 răspunsuri:
| Vacaru_Ionut_Gabriel_2000 a răspuns:

Nu Iti fa griji, respira si stai usurata si mie mi-a disparut o dată pisica si apoi dupa o zi s-a intors inapoi, apropo tin sa spun ca daca o cocoloșsesti/ingrijesti foarte mult si îi dai mancare gen wiscas se va intoarce oricum si mie mi-a disparut pisica ieri la ora 17:00 si o aștept cu nerabdare vreau sa stiu ca e ok chiar cand am vazut ca nu mai vine am inceput sa plang tin foarte mult la acest motan eii.
bine recunosc nu era castrat deci îi trebuiau pisicute îti imaginezi big grin sper ca motanul meu sa se intoarca adica sa se sature o data de pisicutele lui si de soriceii pe care îi mananca si sa vine acasa, sa îi fac o baie pe cinste si sa îi dau de mancare pana se satura, si bine inteles un somn lungggggg pe canapea big grin