| BiancaDRox a întrebat:

Bunaa. Astazi mi-a disparut pisica. Dupa masa mi-a zis mama ca pisicul a mers dupa ea pana pe o alta strada si a ramas acolo nu a mai venit dupa ea. Am fost sa o caut si nu l-am gasit acolo. L-am tratat bine si il iubesc mult. Sunt sanse sa se intoarca acasa?

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Daca l-ai tratat bine, te-ai purtat frumos cu ea si i-ai dat mancare buna, atunci sint sanse mari ca ea sa se intoarca, deoarece au plecat impreuna cu pisicul dupa vanatoare! Nu dispera!

| BiancaDRox explică (pentru untu):

Eu ma tem doar de faptul ca el poate nu cunoaste strada si nu stie incotro sa o ia. L-am tratat foarte bine pe pisic si azi toata ziua m-am jucat cu el si i-am dat de mancare.

| untu a răspuns (pentru BiancaDRox):

Te inseli, pentru ca pisisca are simtul orientarii exact ca o busola, stie pe unde trebuie sa se intoarca acasa!

8 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ce varsta are pisica ta?

| Radu284 a răspuns:

Era castrat sau nu? Daca nu, a plecat dupa matze.
Daca nu a murit, sau l-a luat cineva, aproape sigur o sa se intoarca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a pierdut sărăcuțul... mi-l imaginez singur și speriat sub o cutie de carton, lingându-și lăbuțele și plângând după stăpâna lui...
Asta e, probabil că va fi halit de cățelușii maidanezi.

Eu mă duc să îmi mângâi pisicelul pe burtică, îmi place tare mult cum toarce.

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Ai niste sanse sa vina.Dar ti-as recomanda sa il mai cauti tu sa postezi pe Facebook, sa pui afise etc.
Sper ca te-am ajutat.

| Cojocaru_Alexandra_1996_2RjK a răspuns:

Da, pentru ca s-a obisnuit cu tine si inca cred ca te mai iubeste! Sper doar sa nu fi murit!