| madutzaa19 a întrebat:

Daca o pisica a fugit de acasa, sunt sanse sa se intoarca?crying

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde daca a ramas in viata sau a sfasiat-o un caine.

| PinkPanther a răspuns:

Da, ar trebui sa se intoarca, depinde si de cat timp lipseste

| Lane a răspuns:

In proportie de 70% da. Si motanul meu a plecat de acasa vreo trei zile, dar s-a intors. Bafta!

| Diana6185 a răspuns:

Bineinteles !

| ninita a răspuns:

Da.mai ales daca e mascul petru ca ei pleaca de acasa, dar se intorc... pisicull meu a fost plecat 4-5 sap si cand a venit acasa nu avea nimic... poate era putin slab si cam murdar.dar a venit
succes

| BeautifulAngel a răspuns:

De unde sa stiu...nu sunt pisicalaughing

stai calma...se va intoarce ea... daca nu pateste nimic binentles

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Majoriteatea animalelor daca sunt duse altundeva si au vazut cat de cat drumul mereu se vor intoarce la casa lor.

BAFTA!

| AvrilLivigne a răspuns:

Da.poate sa se intoarca daca nu sa ratacit

| Amelia94 a răspuns:

Daca stai la curte se va intoarce.si eu am patit acelasi lucru cu pisicul meu cand a fugit de acasa si apoi s-a intors singur dupa cateva zile. tongue

| madutzaa19 explică:

Ii pisicuta si are cam 5-6 luni, sper sa se intoarca crying

| madutzaa19 explică:

Eu am mai lasat-o pe afara si nu pleca...dar acum 2 zile nu am mai gasit-o crying sper sa se intoarca

| madutzaa19 explică:

Sperr crying

| motorel a răspuns:

Din cate stiu ori si ce animal care ii place unde sta se intoarce daca il place

| Alex_9794 a răspuns:

Al meu a fost plecat 1 saptamana, si a venit acasa, nu ar trebui sa iti faci griji.

| niko1209 a răspuns:

Da. daca e educata corect
sau daca nu este ingrijita la fel de bine ca acasa