| DonEduardo a întrebat:

Daca ati putea avea legal orice animal si ati putea avea grija de el, ce animal de companie ati vrea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea o marmoseta pigmeu.

13 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Adică, cu forme legale? Cine e neînsurat de pe site?

| PainTech a răspuns:

Un unicorn

| Felys a răspuns:

O maimuta dar cat mai mica desi stiu ca sunt obraznice dar sunt dragalase

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu mai stiu cum se numeste dar circulau pe net acum ceva timp niste filmulete cu un animal cu ochii mari si foarte frumosi. Daca stie cineva cum se numeste...

| DonEduardo explică (pentru Furnicuta000):

Cred ca vorbesti de loris.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru DonEduardo):

Da da da

| Digikey a răspuns:

O pereche de nutraji.

| DonEduardo explică (pentru Digikey):

Ce sunt aia?

| Digikey a răspuns (pentru DonEduardo):

Cand indrepti pusca spre ei ridica labutele in sus si tipa nutraji, nutraji, nu traji ai!

| EcceHomo a răspuns:

Un tarsier.

| SasaSasa2000 a răspuns:

Eu as vrea o pisica alba din cap pana la pernute.

| AlexAL275 a răspuns:

Un leu sau un tigru? Cred că aș vrea ceva impunător, ar merge și un urs.