| Brânzăăă a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un animal de companie, un rozator si sa fie activ si jucaus. Ce fel de animal as putea sa-mi iau?

Răspuns Câştigător
| lorey_7811 a răspuns:

Ai pute sa-ti iei un porcusor de Guineea, dar trebuie luat de mic si ingrijit doar de tine pentru a se obisnui cu tine, si cu timpul o sa vezi ca o sa te iubeasca happy

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Pai daca vrei un rozator, ia-ti un iepure.rolling on the floor

| BMW200 a răspuns:

O veverita siberiana

| elicos a răspuns:

Hamster.

| Brânzăăă explică:

#daca se poate un animal care poate fi dresat si e prietenos#