| LoveSelena a întrebat:

Daca ati vedea un om care a calcat un catel intentionat, ce ati face?

8 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Sincer nu stiu ce as face pe moment, probabil ca as lua cainele s l-as duce la cel mai apropiat doctor de animale, dar cred ca ca m-as fi duce la el si i-as pune o serie de intrebari apoi l-as lua la bataie. Apropo cainele a murit, saracul?

Apache
| Apache a răspuns:

Nu stiu de ce as fi in stare...
tampite creaturi sunt oamenii!

| DakotaRoyse a răspuns:

Eu sincer l-aş pune în lesă şi l-aş lega de un stâlp să treacă peste el o maşină să văd dacă îi place. Dacă nu e accident, n-are nicio scuză. Dacă vrei să scapi de animalu' ăla, poţi şi altfel, nu doar să-l omori.

| Smile_5509 a răspuns:

I-as arunca cu pietre in parbriz si as suna politia(desi suntem in Romania si nu s-ar face nimic) si bineinteles, as ajuta catelul.
happy

| monymonika a răspuns:

Eu i-as face o poza la fata, și le-as arata poza la Protecția Animalelor, ca sa-l prindă și sa-l pedepsească aspru.

| thebest_6021 a răspuns:

As suna la politielaughingE ocrima...Mai ales intentionat:-o

| FlorinEX a răspuns:

A-si lua masina si l-as calca si pe acel om sa vada cum a fost si cu catelul! :@

| Christian_4155 a răspuns:

Daca catelul vroia sa-l atace, il felicit pentru curajul lui happy. Daca nu, n-as face nimic, dar mi-as spune in minte "sa moara familia mea, ce oameni pe lumea asta straight face".