| Alecsandra_Vartolomei_1993 a întrebat:

Daca v-ati lua un catel de rasa de talie mica ce catel ati alege?
Va plac cateii American Eskimos Dog?

10 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Pomeranian.

| Alecsandra_Vartolomei_1993 explică (pentru J0B0MAT):

Iti multumesc ca imi raspunzi la intrebari dar as vrea sa stiu daca iti plac cateii american eskimos.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Alecsandra_Vartolomei_1993):

Daaa, imi plac.Mie imi plac toti cateii, in general.Ador animalele, am avut mai multe de invatat(lucruri bune) de la ele decat de la oameni.

| Alecsandra_Vartolomei_1993 explică (pentru J0B0MAT):

Ma bucur pentru ca eu am un catel pe nume spike pe care il iubesc mult este foarte foarte frumos uneori imi vine sa il mananc laughing)) destept si foarte jucaus uneori cam prea jucaus. Eu cand ma joc cu el mereu ma musca adica el vrea doar sa se joace si are prea ascutiti coltii de asta ma musca si as vrea sa stiu cum pot sa fac sa nu ma mai muste pentru ca cand plecam de la el mereu aveam zgarieturi si muscaturi si nu mai pot! iar mie mie mila sa dau in el sa nu ma mai muste si oricum chiar daca as da in el tot mar mai musca prea tare

| J0B0MAT a răspuns (pentru Alecsandra_Vartolomei_1993):

Eu am de 14 ani o catelusa pe care o iubesc si care ma iubeste mult. Nu m-a muscat niciodata si face mereu ceea ce ii spun eu, mi se arunca in brate, sare pe mine... ma inveseleste de fiecare data cand sunt suparata. Dar acum e batrana si nu prea mai vede si aude bine si imi pare asa de rau... nu stiu ce o sa fac eu cand nu o sa o mai am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-ar placea un Mops Pug, Westie sau un Bichon (nu are importanta ce fel de Bichon e).

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Da,imi plac cateii American Eskimos Dog si as alege orice rasa chiar si corcitura daca este.

| anaaandr17 a răspuns:

Yorkshire,sunt adorabili.

| Andra22222 a răspuns:

Bichon! E foarte usor de intretinut si foarte jucaus.

| Andrieș_Anca_2001 a răspuns:

Mie imi place foarte mult rasa Mops Pug sau Shit-zu.