| MePsd a întrebat:

Daca vreau sa comand un animal de pe olx va veni prin curier sau trebuie sa merg sa il cumpar de la proprietar?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Foarte rar vei gasi propietar dispus sa il trimita la curier animalul pentru ca trebuie trimis in cusca si cusca costa bani, daca ii zici propietarului sa ia cusca si ca o vei plati tot tu iti va trimite ce animal vrei.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cum te intelegi cu vanzatorul si mai ales daca vei gasi un curier care transporta animale vii

| Kerre a răspuns:

Trebuie sa mergi tu sa-l iei de la curier.

| Milmoias12 a răspuns:

Trebuie sa te intalnesti cu el.Gandeste te ca acel caine poate muri sufocat daca nu are destul aer.