| Lioana a întrebat:

Unde pot gasi sa cumpăr un carucior pentru cumparaturi in Cluj? Online se gasesc dar nu vreau sa comand online pentru ca imi trebuie maine si nu pot astepta pana vine comanda prin curier.

Răspuns Câştigător
| Sunshine123 a răspuns:

Bună! La Kik se găsesc astfel de cărucioare sau trollere pentru cumpărături.

| Lioana explică (pentru Sunshine123):

Mulțumesc. Am gasit la Kik.

| Sunshine123 a răspuns (pentru Lioana):

Cu drag

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu am cumparat de la Cora, aveau mai multe modele, precum si roti de schimb.

| sierra1 a răspuns:

La orice hyper market găsești: auchan, carrefour,...

| NisipLaMare a răspuns:

Mergi la cuparaturi, platesti, incarci masina si-l lasi unde sunt carucioare acolo, nu trebuie sa-l platesti.