| barcelonamessi a întrebat:

Daruiesc catel unui stapan care are curte si iubeste animalele.
Catelul este negru cu labele si varful cozii albe, are 2 saptamani.

nu costa nimic

cine il doreste sa imi lase un mesaj si nr de telefon pentru intalnirea si daruirea cainelui

9 răspunsuri:
| RoxanaDenisa a răspuns:

La 2 luni catelul este inca mic, inca suge (lapte, nu va ganditi la prostii). La 8-9 saptamani este recomandat sa il dai. Spune mai multe detalii: ce talie e? din ce oras esti? un numar de talefon/id etc. Nu avem cum sa te ajutam daca spui doar culoarea si varsta...
Daca imi trimiti mesaj privat cu mai multe detalii si o poza (sau mai multe) pot posta anuntul si pe forumul meu. Sau iti poti face tu cont si sa il postezi: http://cuteanimals.forumer.ro/

| RoxanaDenisa a răspuns (pentru RoxanaDenisa):

La 2 saptamani, scuze devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Ar trebui să spui ce rasă este și ce talie are cățelul sau părinții lui. Nu ne-ai spus nici din ce oraș ești.
Un sfat: nu lua cățelușul de la mama lui înainte de două luni, le faci rău la amândoi.

| barcelonamessi explică (pentru anonim_4396):

E ciobanesc si era abandonat pe camp

| anonim_4396 a răspuns (pentru barcelonamessi):

Îmi pare foarte rău! Ne-am propus să facem un bine unui cățeluș fără stăpân și să-l luăm la noi, dar un ciobănesc este prea mare pentru curticica noastra. Sper să-i găsești până la urmă niște "părinți adoptivi"! Numai bine!

| UnKnoWw a răspuns:

Din ce oras esti?

| Darky142 a răspuns:

Ce rasa este?