| bichon1 a întrebat:

Dati niste activitati care le poti face in weekend funda

Răspuns Câştigător
| ana1626 a răspuns:

Sunt o gramadaa.Mai ales ca acum s-a incalzit. Poti sa-ti chemi prieteni sa va plimbati pa role,bicicleta,sau sa va duceti in parc,la suc, sa iti plimbi cainele daca ai.Sau daca nu vrei sa iesi din casa poti sa privesti un film,singur sau cu cineva,sa iti pregatesti ceva de mancare, calculator, sa pictezi/desenezi sa ii faci ceva frumos mamei tale de 8 martie.Sunt multe. Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Drinking, smoking, futing... e.t.c

| Andrei_Cozmiuc_1991 a răspuns:

Mergi La Mall! hahaha

| fanto a răspuns:

Pe vremea asta frumoasa.te sfatuiesc sa iesi undeva.au zis baietii de mai sus nu mai trebuie sa zic si eu