| scx a întrebat:

Dau funda ! Buna am si eu o problema cu cainele meu .are 2 luni jumate si 32Kg...Problema este ca nu mai manca .i-am pus pedigree freeskies (sau cum se zice)...mi-a zis doctorul sa pun lapte peste dar tot nu manca si pe deaspupra are si diaree .si este foarte molesit va rog ajutati-ma sad

Răspuns Câştigător
| Furnicutza a răspuns:

Gasesti in farmacii veterinare sau in magazine unde se vinde mancare pentru animalute, medicamente pentru diaree.Mergi si cumpara.Nu mananca pentru ca se simte rau din cauza diareii. Dupa ce ii trece diareea, si tot nu mananca, fa o vizita la un medic veterinar.Niste vitamine i-ar creste pofta de mancare.

2 răspunsuri:
| αntoniα a răspuns:

Sall!
Diareea poate fi cauzata si datorita laptelui. Oricum, poate fii o infectie, orice.
Du-l la un veterinar mai priceput!
Sper ca te'am ajutatbig grin
Paaa!
^.^

| Dana211 a răspuns:

S-ar putea sa fie bolnav de jigodie sad Doctorul nu l-a si consultat?