| Pandablanca a întrebat:

De aproximativ o săptămană îngrijesc un pui de pisică. A învățat să fie hrănit cu pipeta și mănancă. Ieri am observat că avea o „ridicătură" la subsuoară, am zgandărit-o cu o carpă și a ieșit un lichid galben-albicios de acolo. Efectiv arată ca o gaură. Azi dimineață am constatat că pisoiul avea piciorul paralizat. Dacă știți ce se întamplă, ce are, sau aveți un link ce m-ar ajuta, scrieți un răspuns. Îl voi duce eu și la veterinar. Rog seriozitate. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Lichidul acela alb-galbui este infectie. Din cauza unei probleme, nu se stie, a facut infectie si cred ca ia afectat tesutul, muschiul si de aici vine paralizarea piciorului. Mergi urgent cu ea.