| JammyBrooks a întrebat:

De cate ori trebuie hranit un catel care abia a facut ochi(o saptamana doua)si mentionez ca l-am gasit intr-un cos de gunoi.
ps:soramee la gasit si la luat acasa(9ani)

Răspuns Câştigător
| xDeniisa a răspuns:

Buna!

Poti sa il hranesti de 3-4 ori pe zi, dar mancarea trebuie sa fie moale sau ii poti da lapte.

Sper ca te-am ajutat!;*

7 răspunsuri:
| JammyBrooks explică:

Nu am posibilitatea sal duk la vet deoarece locuiesc in bilbor jud harghita sh pana la mures nu pot sa il duk deoarece parinti nu vor caini in masina...si da e maidanez

| AmericanStaffordshireTerrier a răspuns (pentru JammyBrooks):

Succes cu el si sanatate maxima. Dar parvoviroza este grea si pacat...

| AmericanStaffordshireTerrier a răspuns:

Cainele daca este maidanez si aveti de gand sa-l pastrati imunizati-l si mergeti la medicul veterinar. Trebuie sa manance si sa doarma, cand se trezeste, mananca si doarme. Asta este activitatea lui pana la 4 saptamani. Nu cred ca aveti voi timp si acel catel va ajunge grav. Pacat

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Si vecinamea a dus un catel in bloc. La hranit de 4-5 ori pe zi. Ia dat lapte cu seringahappy.

| DND a răspuns:

Pana se saturahee hee incearca si tu din 2 in 2 ore, sau mai rar, sa vezi daca mananca

| adita32 a răspuns:

De cate ori i este foame.ps trebuie sa doarma non stop si atuci esti sigur ca nu e flamand.se trezeste doar cand i este foame

| raincolours a răspuns:

La 2 - 3 ore, cu lapte degresat