| DiDixxx a întrebat:

De ce catelul meu vomita un lichid alb... putin spumos? a mai vomitat acum cateva zile ptc a mancat mult! va rog ajutati-ma! sad dau funda!

Răspuns Câştigător
| Generalul a răspuns:

Vezi sa nu ii dai mancare de casa, in special grasimi. Sunt unele rase care pot muri daca mananca anumite tipuri de carnuri/oase. Limiteaza-i hrana la cea speciala pentru catei si intreaba vet-ul ce ii este permis in rest. Cainele unui prieten a murit din cauza ca nu putea digera unele oase.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ori a mancat mult si cu pofta ori a fost otravit, du-l la veterinar

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Dul la un veterinar

Răspuns utilizator avertizat