| TeIubesC_3871 a întrebat:

Catelul meu are 4 luni. si de doua zile nu mananca si nu bea nimic insa vomita` crying el a mancat niste oase de pui` sigh si am auzit ca oasele de pui perforeaza matele... ce trebuie sa fac`. va rog ajutati`ma [fundita maree]

4 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Du-l de urgenta la medicul veterinar! Problema e sigur de la oase, cunosc un caz similar. Veterinarul va sti cum sa-l ajute!

| Adelinesmile a răspuns:

Du`l imediat la veterinar si dai niste lapte intre timp ca cica ii face bine. Oricum nu-l lasa sa manance oase de atat de micut sad

| crissh a răspuns:

Du-l la doctorul veterinar sau da-i sa bea lapte.

| TeIubesC_3871 explică:

Mersii`la t0tii dar am aflat de fapt ca are hepatita sad si-a murit cryingcryingcryingcryingcryingcrying l-am dus la veterinar si i-a facut tratament dar cand sa-l duc in ziua urmatoare el a murit. crying nu stiu` nu pot sa ma calmez plang intr-una crying multumesC oricum la totii` broken heartcrying