| PanteraNeagra1999 a întrebat:

De ce iepurele meu cand vreau sa il mangai da cu capul si ma musca? crying, am avut mereu grija de el si sa nu ai lipseasca nimic.

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Probabi nu ii plac mangierile excesive.Sau ii poate fi frica.Nu-ti fa griji,daca ai grija de el, iepurele te iubeste, ma rog, asa cum o fac animalele.
Chiar daca nu da semne, animalele sunt cei mai devotati prieteni. Posibil sunt unicii ingeri care au mai ramas pe pamint cu oamenii.

3 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Nu toate animalele suporta prea multa dragoste, poate fi si nervos daca este in "calduri", mai lasa-l nitel 4-5 zile si apoi cum reactioneaza.

| z0r3Ns3n a răspuns:

Se mai uita si la fata omului laughing

| DinuStefan01 a răspuns:

Din cauza ca ii este foarte frica.