| RoRoxana a întrebat:

Hey TPU:*
Am si eu o problema.De cateva zile cand vreau sa joc Barn Buddy uitati ce scrie : "Sorry, Barn Buddy is currently unavailable. Please try again later."
De cateva zile tot asa arata.Am incercat si pe Google Chrome si pe Mozila si pe Internet Explorer, insa pe niciunul din acest browser nu merge. Ce sa fac?sad
Funda:*!

Răspuns Câştigător
| NimeniCelebru a răspuns:

Asa e si la mine. Cel mai bun lucru e sa...astepti.
Eu asta fac.Stau si pierd vremea pe TPU.
Nu exista nici o modalitate prin care sa-l faci sa mearga.
Pupici dulci, dulci:*:*
PS:Nu te supara pentru 5-6 plante. O sa le ai la loc.Nu o sa tina asa pe veciwinking
Pa, pa

8 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Incearca sa iti faci alt cont, poate ai facut ceva si tia sters contul sau ceva de genul asta!

| znstr a răspuns:

Nu poti face nimic decat sa astepti. si la mine face la fel de vreo saptamana, si am tot incercat si de pe Mozilla si de pe Explorer, insa nu a mers.
Nu-ti face nervi, doar asteapta big grin poate va merge.
Bafta :*

| speranata a răspuns:

Asa este si la mine din cauza ca intra multi pe servar si copii sunt in vacanta si cei mai multi intra sa se joace dupa ora 10 in colo jocul bran buddy e super aglomerat si cand este atat de aglomerat nu poti intra sa usor incearca sa intrii iar si iar alceva nu avem ce face
sper ca te-am ajutat big grinbig grin

| MihaiN1 a răspuns:

Buna!

Da, Barn buddy pe Hi5 da o eroare.
Incearca pe Facebook.
Funda te rog.

| sceptic a răspuns:

Nu esti singura, multi nu pot juca.Cred ca este o problema la ei

| ßarbie a răspuns:

Nici la mine nu prea merge prea bine... poate ca lucreaza cei care l-au facut la elbig grin
funda?:d

| LucianGabriel a răspuns:

Nu browser-ul e problema ci supra-incarcarea server-ului de joc.In cel mai scurt timp isi va reveni.

| Bibik_7861 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, incearca sa dai logout si intra din nou (dar nu o sa iti mearga mult timp) cryingcryingcrying eu nu mi-am cules fructele de 4 zile

si stai linistita ca nu e de la google chrome sau mozila cred ca e din joc
bft sper sa iti mearga (votbig grin )