| xjustfearless a întrebat:

De ieri cainele meu a vomitat normal, iar azi dimineata am gasit vomitaturi cu sange, am mai avut un caine care a facut asa si mi-a murit, era molesit dar cainele de acum e mai vioi. help. fundita

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Există vomitat normal? Un om sau un animal dacă vomită are o problemă de sănătate!
Mergi cât mai repede cu el la un medic veterinar pentru investigații și tratament sau vrei să-l pierzi și pe el?
Pa, pa.

| just for me a răspuns:

Du-l la vetreninar. poate sa moara.eu am avut o pisica care a murit asa.

| florynnaa a răspuns:

Du-te la veterinar!

| Rallucadela a răspuns:

Si cainele meu a patit acelasi lucru. Al meu se pare ca are boala "Parvo". este un microb din aer.Cutzulache al tau necesita doctor cat mai repedesad!

| Anileda a răspuns:

Du-te la veterinar ce mai astepti sa iti moara si asta?

| xyzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Imi pare rau de el dar dul la spital o fi ingitit ceva ascutit funda?

| vazelin a răspuns:

Un singur cumvat: VETERINAR!