| Gabriel_Albert_1997 a întrebat:

Salut, am o intrebare:Cainele meu bichon havanez de 3 luni, a inceput sa miroasa a mortaciune la fund si a inceput sa faca ca toate alea prin apartament. Are vreo boala?

1 răspuns:
| laurataran a răspuns:

Sunt semnele unei parvoviroze, care poate fi fatala, mai ales la pui....eu zic sa te duci urgent cu el la un medic veterinar, este o boala care se instaleaza repede si la fel poate ucide daca nu este urmat un tratament! Mai multe doar un specialist iti poate spune, dar eu zic ca semnul asta, e unul specific bolii si ar trebui sa te duci urgent!