| anonim_4396 a întrebat:

Deci,incep. Acum 2 saptamani mi-a disparut pisoiul meu care avea 1 an si cateva luni. Si nu mai vine acasa,cred ca nu mai traieste,sau l-a furat cineva,cine stie. Dar mi-e dor de el,dar n-am ce face. Era un pisoi cuminte,asa de simpatic,educat. big grin Ca sa intre in casa miorlaia la usa sau la geam. In fine.

As vrea sa mai am pisici. Problema se pune ca nu mai vreau pisoi, mai vreau si pisicute. big grin As vrea o pisicuta. Ca motanii altceva nu stie decat sa-si faca nevoile in casa. straight face Deci stau in Bucuresti. De unde pot gasi pisicute mai mici prin Bucuresti? crying Sunt disperata. Cine sta in Bucuresti sa-mi dea add la anutsa.alexandra. sad

15 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Imi pare rau de psicuta tasad. Cauta prin adaposturi ca gasesti pisicute. Bafta

| DarkBlood32 a răspuns:

E fake laughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu.

| DarkBlood32 a răspuns:

Cocalarlaughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Atunci esti gaybatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta pe okazii.ro

| RainboyDash a răspuns:

Pai, poti sa incerci sapui afise in oras cu pisicuta da daca a vazut-o cineva, daca chiar nu o gasesti sunt o multime de pisici orfane pe drum sau la adaposturi speciale, le faci o baie si pui si sampon pentru copii ( pentru ca majoritatea au purici) si daca e mai mare poti sa le dai si din tubuletu ala cu otrava de purici ( Parakill de exemplu )

| JomelaMaya a răspuns:

Nu stau in Bucuresti si habar nu am, dar imi pare rau pentru pisoiasul tau, dupa cum l-ai descris cred ca era foarte dragut si bine educat happy.

| Fiona232 a răspuns:

Ooooofffffff.......saracutul de el

| AndreeaCF a răspuns:

Buna! De regula motanii in perioada de imperechere fug dupa pisicile care sunt in calduri, si de cele mai multe ori nu se mai intorc acasa. Din pacate sad.Dar ca sa eviti astfel de situatii, trebuie castrati pe la 7-8 luni si nu vor mai simtii nevoia de a se imperechea. Cum spuneai ca-ti doresti o noua pisica; intra pe Google si scrie pisici de adoptat si vei gasi o multime care au nevoie de un camin si iubire. Numai bine!

| DarkBlood32 a răspuns (pentru AndreeaCF):

Mersi de raspunshappy

| Haney a răspuns:

Imi pare rau de el...asa s-a intamplat si cu pisica mea.a plecat de acasa si nu a mai venit crying

| SherryXoX a răspuns:

Cauta e internet

| Dyannax a răspuns:

Stau in Bucuresti si mi-am luat o pisicuta de pe net. Este sanatoasa si frumy am dat pe ea 500ron.Ar fi bine sa cauti pe net, sunt destiu oameni care vand pisicute.Bafta!(daca te-am ajutat funda?)

| Shimax a răspuns:

Off ce rau imi pare! Cred ca gasesti informatii pe interne eu nu sunt din Bucuresti dar poate gasesti la un magazin de animale cu siguranta.