| bybyu a întrebat:

Cainele meu este bolnav, nu poate sa mearga, sa manance sau sa bea din cauza unui vaccin care nu a fost facut une trebuie pe care il a facut veterinarul din satul nostru de 2 luni nu mai mananca si nu mai poate sa mearga, iar celalalt veterinar la care am fost mi-a spus ca nu prea mai are sanse de suprafietuire va rog sa imi spuneti ce sa fac
dau funta

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca veterinarul ti-a zis asa asta nu inseamna ca chiar asa va fi, roaga-te sa isi revina

| bybyu explică (pentru mona):

Asta fac de 2 luni de cand mi-a spus veterinarul ca nu mai are sanse, dar cu siguranta Dumnezeu ma pune la incercare

| bybyu explică (pentru mona):

Iti multumesc mona acum cainele meu este sanatos

| mona a răspuns (pentru bybyu):

Ma bucur pentru tine

| bybyu explică (pentru mona):

Mersi mona

| mona a răspuns (pentru bybyu):

N-ai pentru ce, bucura-te de catel si ai grija de el

| bybyu explică (pentru mona):

Mersi, iti promit

8 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Buna!
Pai incearca sa ii dai lapte poate isi revine. Cumpara-i niste calciu si da-i. Poate o sa isi revina...

| bybyu explică (pentru DumiY):

Am facut asta si tot de geaba