| Horty a întrebat:

Deci vreau un caine Amstaff. Si iarna as vrea sa-l tin in curte. Dar mama nu e de acord asa ca am nevoie sa ma orientati catre o alta rasa asemanatoare. mai putin pretentioasa dar sa nu fie ca un Chiuaua... >- cap mai mare decat corpul laughing Si sa-l pot si creste avand in vedere ca am doar 13 ani. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Ia si tu un ciobanesc mioritic sau un ciobanesc carpatin.rezista la orice temperatura, nu sunt pretentiosi cu mancarea, si sunt si ceva mai mari decat un chiuauarolling on the floor

2 răspunsuri:
| Madiiii a răspuns:

Aa sait bernardraised eyebrowsrolling on the floor)

| Mircea_Goanta_1995 a răspuns:

Doberman,Pitbull fac parte aproape din aceeasi rasa sunt agresivi