| Alina_3486 a întrebat:

Doresc sa-mi cumpar un catel si nu stiu ce rasa sa aleg dintre husky siberian sau pomeranian, va-s ruga in caz ca-mi recomandati o rasa sa-mi spuneti de ce nu ati ales-o pe cealalta. Dau funda va rog sa-mi raspundeti astazi

Răspuns Câştigător
| 16Gabriela a răspuns:

Eu nu stiu de ei dar am cautat pe google sa vad poze si amandoi sunt foarte frumosi dar husky pomeranian este atat de adorabil. Mie imi plac toti husky! Dar asta nu stiu.mi se pare pufulete si e atat de dragut happy (asta e doar parerea mea)

1 răspuns:
| anonimaaa01 a răspuns:

Amandoi sunt superbi :3...dar Husky Pomerian e asa de scump