| razvilol a întrebat:

E problema daca perusul meu are o nara mai mare si una mai mica?

Răspuns Câştigător
| MarianM8777 a răspuns:

Ai putea sa intrebi un crescator priceput!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mirciu1234 a răspuns:

Dupa parerea mea tinand cont de sanatate nu.

| razvilol explică (pentru mirciu1234):

Mersi laughing)

| MVRIVN a răspuns (pentru razvilol):

Pai totusi ar trebui sa te duci cu el la veterinar... Nu e o problema dar totusi sa fi si tu informatwinkingwinking

| razvilol explică (pentru mirciu1234):

Da nara mai mare e putin mai maro decat cealalta

| razvilol explică (pentru MVRIVN):

Da veterinari din oradea nu pre se pricep se uita ca prostti zic ca au ceva imi dau ceva pastile aiurea si atat

| mirciu1234 a răspuns (pentru razvilol):

Devine mutant.Nu glumeam poate chiar este ceva grav dul la veterinar.

| MVRIVN a răspuns (pentru razvilol):

Stiu ca si eu am avut... Una era un mov deschis si aia mare era mov inchis

| MarianM8777 a răspuns (pentru razvilol):

Ai putea sa intrebi un crescator priceput!

| Puma123 a răspuns:

Pai nu e nici o problema. Daca are brobleme de respiratie du-l la veterinar. Funda? happy