| theStar a întrebat:

E serioasa intrebarea
de ce isi misca pisica coada? cand e semn de fericire si cand e stresata si speriata?big grin

Răspuns Câştigător
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Uite un site care-ti spune despre miscarile cozii unei pisici:)) http://casasigradina.ele.ro/......10942.html

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Citeste site-ul dat de Nickname si vei vedea tot ce te intereseaza in legatura cu miscarea cozii la pisici.

kratos
| kratos a răspuns:

Sa-si exprime sentimentele.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe de ce pisica da din coada si vei afla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal fi atant.cand misi isi tine coada in sus inseamna ca e fericita si multumita, cand o tine in jos inseamna ca e intr-o stare agresiva, cand o tine dreapt si da putin din ea inseamna ca te adora! CU PLACERE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca efericita asa cred eu!

| maria_5001 a răspuns:

Probabil asa se exprima...cum oameni rad cand sunt fericiti...