| the1answer a întrebat:

Este adevarat ca daca te holbezi la puii nou-nascuti ai unei pisici ii mananca sau ii paraseste?

Răspuns Câştigător
| roxi_4937 a răspuns:

Da este adevarat. Eu am multe pisici si mi-a nascut pisicuta dar fiindca m-am uitat mult la iei ia mancat.Iti recomand daca nu vrei sai manance sau sai paraseasca sa nu te mai uiti la ei. Funda?

14 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Nu.Asta este o minciuna

| BoOoMbOnik a răspuns:

Nu laughing asta e doar o superstitie ca alte sute de exemple de genu asta. nu e adevarat. funda? te rog. mersi

| basexcu a răspuns:

Da... prinde pofta!

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Nu. Eu asa am facut cu pisoiul meu si nu l-a mancat pisica sau l-a parasit. Doamne fereste! Cine ti-a zis asa ceva?

| R_8074 a răspuns:

Nu. E o tampenie de superstitie.

| BlackCatGirl a răspuns:

Si eu am pui de pisica si ma holbez toata ziua la el si pisica mea nu ii face nimic. Totusi cred ca macar o saptamana dupa ce a nascut ar trebui sa ii lasi singuri happy

| maddyyyyy a răspuns:

Ajutorrrrrr va rog sa dati un vot SPAM/user/rebelamada.html pentru ca biata pisica e lesinata de foame si nu am bani sa-i iau de mancate un vot e o sansa pentru biata de ea

| agent003 a răspuns:

Poti sa te uiti la ei, dar nu trebuie sa-i atingi

| TheHunter38 a răspuns:

Nu, dar nu e bine sa i deranjezi mai ales daca mata e mai salbatica ca va muta puii intr-un alt loc, de parasit nu cred ca i-ar parasi.

| TheHunter38 a răspuns:

Nu,dar daca mata e mai salbatica, nu-i bine sa i deranjezi ca poate ca va muta puii intr-un alt loc, de parasit nu cred ca i va parasi, dar daca a fatat prima data sunt sanse mari ca puii sa nu supravietuieasca.

| TheHunter38 a răspuns:

Nu,dar nu e bine sa i tot deranjezi, mai ales daca e salbatica ca poate va muta puii intr-un alt loc.

| TheHunter38 a răspuns:

Nu e bine sa i tot deranjezi, mai ales daca e salbatica ca poate va muta puii intr-un alt loc.

| aly1alyca a răspuns:

Ii praseste uneori ma-i multe pisici au grija de puii lor

| patty14 a răspuns:

Da,s-a intamplat si cu pisica noastra de pe terasa, de 2x.