| AndreeaCr a întrebat:

Este adevarat ca hipopotamii au laptele roz?

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Te-au molipsit astia de aici si-ai inceput sa pui intrebari retardate?

| AndreeaCr explică (pentru whatevernvm):

Nu este o intrebare retardata, mai informeaza-te inainte sa raspunzi. :-)

| GdX a răspuns:

Te-ai uitat la Traznitii.

| RAY a răspuns:

Biologia unde ai facut-o?

| Juviia a răspuns:

Mai fa o data biologia sa inveti mai bine.

| AndreeaCr explică:

Este vorba despre o polemica generala, de aceea am pus aceasta intrebare, pentru a afla parerile voastre. Unii spun ca laptele ar fi roz de la mama natura, altii spun ca se datoreaza unor secretii ale pielii. Nu vad ce legatura au multe dintre raspunsurile voastre. Multumesc oricum pentru efortul de a scrie. :-D

| Friday13 a răspuns:

Nu cred laughing Parca rinocerii cand se enervau avea transpiratia rosie sau ceva asa dar hopopotami cu lapte roz nu am auzit laughing