| Anxx a întrebat:

Este adevarat ca laptele favorizeaza acneea?

Răspuns Câştigător
| Laurixu a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuu clar nu ce afecteaza acneea sunt: ciocolata, lacoolul, tutunul, drogurile, cacaua, cofeina, carnea tocata, mancarurile piperate adica in general mancaruri condimentate sh cam atat...aa sh castraveciorii murati =p~ Baftaa:*:*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să facă?
Sunt multe produse cosmetice care au la bază laptele!
Pa, pa.

| Dash a răspuns:

Nu

| Laurixu a răspuns:

Nuu doar :alcoolul, cacaua, cofeina, tutunul, condimentele, carnea tocata, bauturile prea calde/prea reci, ciocolathaa=p~ sh castraveciorii adica acriturile in general:d ` Baftaa:*:*

| Acasete a răspuns:

Mananc lapte cu cereleale de cand sunt mic la micul dejun si am avut maxim 5 cosuri pana acum.