| Bàisérpiçor a întrebat:

Este bine sa ii dau oase la 3 luni jumatate la catel? Si ce ziceti daca il scot afara sa puna copii mana pe el... vreau sa va zic ca e Rottweiler si mai tarziu cand o creste sa nu fie foarte agresiv avand in vedere ca isi dezvolta latura sa agresiva pe la 2 ani. FUNDAAA cine imi raspunde... fara NOOBS

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Doar de vita.Scoate-l afara.

| DenissaRoxana a răspuns:

Fara oase de pui! Il poti scoate afara dupa ce termina schema de vaccinuri.

| Dodgge a răspuns:

FARA OASE pana face cel putin un an, mai ales fara oase de pui.Acestea se fragmenteaza si perforeaza intestinele.Socializeaza-l cat mai mult cu oameni si animale, latura aia agresiva o sa o dezvolte doar daca nu ai habar sa il educi si sa te impui.Totul sta in atitudinea ta.

| IonutBlogger a răspuns:

Da poti sa-i dai oase si poate sa si puna mana pe el copii, e destul de mare... Faza cu pusu mainii sau chestii d-astea sunt ca nu mai recunoaste mama copilu, dar asta e pe la 1 luna parca... Asculta ce am zis si cauta putin si pe Internet despre el.