| elenaraluca14trol a întrebat:

Eu am pisici de curte maidaneze. Acum putin timp, una dintre pisici a facut pui. Azi dimineata am gasit-o moarta. Am incercat sa-i hranim pe pui dar e destul de greu... Exista vreo asociatie de protejare a animalelor care ne-ar putea ajuta? Puii au in jur de 3 saptamani, abia au deschis ochii.

Răspuns Câştigător
| Dodgge a răspuns:

Nu prea exista asa ceva la noi in tara, doar se prefac ca exista...
Dar o poti scoate tu la capat, exista biberon si lapte special pentru pisoi la cabinete veterinare, doar rabdare sa ai...

| elenaraluca14trol explică (pentru Dodgge):

Pai da. cam asta fac de 3-4 ori pe zi big grin
Sunt atat de draguti cand beau cu biberonul si dupa ragaie laughing

1 răspuns: