| Tricker a întrebat:

Eu si cu varamea suntem in casa si cainele vecinului a scapat si ea vrea sa se duca acasa(ea luocuieste vizavi intre noi e doar o usa)cum sa faca? ca acel caine e turbat

Răspuns Câştigător
| rjrj a răspuns:

O intrebare interesanta pai suna parintii si ei se vor ocupa de tot... Daca nu ai telefon sau nu ai posibilitatea de ai suna, ramaneti acolo sau daca vecinul este acasa strigatil sa faca ceva. Daca cainele musca pe cineva va fi eutansiat si stapanul va face puscariehee hee

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Suna la 112, sa trimita aia hingherii, daca esti sigura ca e turbat.rolling on the floorrolling on the floor

| firedeaths a răspuns:

laughing) turbat? pai si cine tine un catel turbat? poate ca te ataca numa pe tine laughing

| Tricker explică:

Am rezolvat

| Tricker explică:

Am uitat fostul caine al vecinului