| Λl๓a a întrebat:

Funda. Am catei (in apartament), apartamentul e mic. Ce animal mic credeti ca ar fi potrivit si nu l-ar manca, cainele? Iepure sa papagal vorbitor? Aveti alte pareri? cum sa il cresc? P.S. Raspundeti macar la o intrebare

Răspuns Câştigător
| acinorev a răspuns:

Iti poti lua un hamster,. dar fraza e ca face cam multa mizerie, deci eu zic un iepure. (papagul vorbitor sti si tu... e vorbitor, deranjeaza). Du-te la un magazin de animale si cumpara mancare speciala pentru. iepure sau du-l la veterinar, poate gasesti acolo. happy

| Λl๓a explică (pentru acinorev):

Ok,dar cum fac cu cateii?

| acinorev a răspuns (pentru Λl๓a):

Du-te si ia manacre, ingrijeste-i, plimba-i...
tine iepurele intr-o cusca.

| Λl๓a explică (pentru acinorev):

Mersi

| acinorev a răspuns (pentru Λl๓a):

Cu placere. :*

7 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

La ce iti mai trebuie alt animal daca ai caini?
Cumparati un hamster sau porcusor de guineea, se tin in cusca.

| Λl๓a explică (pentru MeimeiPinguinu):

Am hamster da' imi plac animalele. Care-i problema?

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru Λl๓a):

Iti plac animalele dar habar nu ai sa le cresti? Vad ca ai pus intrebare cum sa cresti viitorul animal.
Cainele cu iepurele la un loc nu e prea bine laughing