| Pixieee a întrebat:

Nu stiu ce animal sa-mi iau... initial vroiam sa-mi iau iepuri, dar dup-aia am vazut pe Animal Planet un papagal vorbitor si nu stiu pe care sa il aleg. Daca as lua papagal as lua rasa Marele Alexander dar nu stiu cat de mult vorbeste... Si papagalul costa mai mult decat un iepure... Eu as tenta spre iepuri, voi?

Răspuns Câştigător
| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Papagalii vorbitori sunt o responsabilitate uriasa si pretul este enorm. In plus, nu se descurca minunat cu strainii si fac o mizerie ingrozitoare si de multe ori, mult zgomot. Eu as opta pentru un iepure

3 răspunsuri:
| deadlykiss a răspuns:

Un papagal Marele Alexander costa cateva sute de lei. Trebuie dresat ca sa vorbeasca, nu invata singur. Iepurii sunt mai ieftini. Am vazut la un pet shop cu 70 de lei bucata, o rasa de talie mica.

| MariaSerenaBlumore2 a răspuns:

Un papagal costa foarte foarte mult, unul vorbitor costa cam 3000 de leiwinking

| MariaSerenaBlumore2 a răspuns:

Si un iepure gasesti si la 25 de lei happy