| secrets a întrebat:

FUNDA! Am doi boboci de rata de o saptamana.As dori sa stiu cum stiu daca sunt femele sau masculi si inca ceva:sunt maro cu galben.Ce fel de specie sunt? Cum vor fi cand vor creste? Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este prea devreme sa iti dai seama daca sint masculi sau femele; isi vor schimba culoarea dar nu complet.

| ady3600 a răspuns:

Ii pui pe aman2 in mijlocul camerei, intr-o parte pui o sticla de bere si in cealalta o trusa de macheajwinking de aici o sa-ti dai seama dupa comportamentul lor