| MaRiaSmilee a întrebat:

FUNDA! Cum pot sa scap de fantomele din casa pe Sims 2 pe PSP?

Răspuns Câştigător
| Levya a răspuns:

Mi s-a intamplat de multe ori laughing Vinde prietrele de mormant, pentru ca daca o sa le lasi sa stea mult o sa iti sperie *familia*, si cred ca exista riscul sa se imbolnaveasca.

4 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Le vinzi cenusa sau pietrele.

| คlєxヅ a răspuns:

Pai eu nu joc Sims, desi as vrea, incearca sa vorbesti cu ele poate pleaca sau daca merge cheama un preot.

| MegaGiovannY a răspuns:

Nu mai juca

| ßíïì a răspuns:

Buna! Deci daca ai in curte morminte le vinzi iar daca nu nu nu ai ce face doar sa vorbesti cu ele si sa ta certi ca nu mai vin.(in sims 3 a mers cred ca merge si in 2).
Succes! :*