| AndreeasFuckingDonutt a întrebat:

Halluu. :"3 Vreau si eu sa va pun o intrebare >: Daca mi-a mutat pisica puii altundeva in afara de curte i`o mai aduce inapoi? :-ss straight face

7 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Nu-ti face probleme ca o sa apara ei cand vor incepe sa mearga

| ioana1704 a răspuns:

Cand vor fi mai mari vin ei impreuna cu mama lor

| Orbithh a răspuns:

Eu nu prea cred pentru ca amam stie ce ste mai bine pentru pui ei si probabil ca nu s-a simtit bine in acel mediu impreuna k pui ei si i-a mutat in alta parte dar exista si varianta k ii poate aduce inapoi... sper ca te-am ajutat:*

| AndreeasFuckingDonutt explică (pentru Orbithh):

Paii i-a fatat in garaj, unde e cald si bine, i-a fatat pe moale, bla bla chatterbox. Dar i-a mutat din cauza soramii`. nici nu le daduse si lor bine ochisorii si i-a si dus ea prin casa nu stiu ce oh go on. straight face si a doua zi nu mai erau puii. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.a mea a fatat patru puiuti.trei vargati si unul alb, alb pe care voiam sa-l iau la oras.seara s-a anuntat un ger naprasnic,iar eu am vazut-o mergand pe gard, ma gandeam ca dupa mancare.dar ea a dus pisoiasii intr-un cotet cu purcei la un vecin, unde era mai cald.si la mine avea adapost bun dar acolo a vrut ea sa-i duca.nu i-a mai adus inapoi, dar ea tot acasa venea.

| AndreeasFuckingDonutt explică:

Mersii`. happy am avut 3 baietei portocalii si doua fetite tigrate. Ea are zile cand chair nu pleaca de acasa si zile in care sta aproape toata ziua plecata.straight face am cautat puiutii prin vecini la toti prin curti si asstea laughing))) Pisicile astea laughing

| a1doru a răspuns (pentru AndreeasFuckingDonutt):

Prin dulapurile de haine, i-ai cautat?rolling on the floor