| NicholasRadu a întrebat:

Hamsterul meu are o umflatura pe labuta ca o galma si nu stiu ce sa fac. Va rog daca aveti vreo idee sa imi spuneti

6 răspunsuri:
| 1234568807 a răspuns:

Stai linistit, hamsterii oricum nu traiesc mai mult de 2 sau 3 ani, nu te mai ingrijora pentru sanatatea lui

| trophin a răspuns:

O sa rada veterinarul de el.
ii trece, se agita singur ca hamster, vrea "bulaneala", nu veterinar

| trophin a răspuns:

Nu, tomberon, cauta o femela, si o sa ai o herghelie de hamsteri

Răspuns utilizator avertizat
| vlllaaddd a răspuns:

Du-te cu el la veterinar, nu mai sta

| AndreeaCatalina0013 a răspuns:

Indicat ar fi sa mergi cu el la veterinar. Este posibil sa aiba o inflamatie din cauze diverse si doar un veterinar sa te poata ajuta.