| Adriana_Marco_1990 a întrebat:

Buna,hamsterul meu de 2 zile are o umflatura la labuta, nu stiu ce poate fi.dar ultima data a stat impreuna cu alt hamster de-al meu.Se bateau mereu, si posibil ca l-a muscat de labuta.((

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Du-l la un veterinar, e mult mai ok decat raspunsuri dupa ureche de pe aici