| Anestezia a întrebat:

Hei. Acum o saptamana, mi-am cumparat un hamster [femela]. E suoer draguta. Dar astazi, nu stiu ce s-a intamplat, ca si-a rupt piciorusul, nu stiu sigur.Il taraste dupa ea, este foarte moale, nu poate merge bine...Ce pot face? ..Sa il duc la un medic veterinar puppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Da, clar du-o la veterinar, asta nu e problemă de rezolvat acasă.
Ai observat cumva şi că nu mai are aceeaşi poftă de mâncare sau de joacă?

6 răspunsuri:
| Anestezia explică:

Super **

| Vladuthz a răspuns:

NOOOOOOO, sa nu cumva sa te puna dracul sa te duci la un medic veterinar, DU-L la un ginecolog daca se poate, domle ce intrebari stupide puneti pe cuvantul meu de onoare, NORMAL CA-L DUCI LA UN MEDIC VETERINAR NU TI SE PARE DESTUL DE EVIDENT?! thoamne fereste ce copii atomici si de-a dreptu idioti in ziua de azi

| Anestezia explică (pentru Vladuthz):

Nu vă mai deranjați să răspundeți ..Frate...
Auzi, copil atomic. Mă rog.

| Vladuthz a răspuns (pentru Anestezia):

Pai ti se pare normal ca hamsterul tau sa fie bolnav si tu sa ne intrebi daca trebuie sa-l duci la un veterinar? Ignoranta e mare in popor, si tot ignoranta o sa ne darame.

| Anestezia explică (pentru Vladuthz):

L-am dus la veterinar, multumesc...

| Nyko05 a răspuns:

Sincer nu am avut niciodata hamsteri, insa cel mai indicat este sa mergi cu el la veterinar ca sa vezi ce are.