| ioana1499 a întrebat:

HEI! am aflat de curand de trilogia "culorile dragostei" de keristin gier si as vrea sa stiu daca mai apare si vol al 4-lea...Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| Tera a răspuns:

Buna, ei bine de obicei o trilogie inseamna 3 carti.Si din cate am gasit pe net se pareca sunt doar 3 carti :,, Rosu de rubin'',, Verde de smarald'' si,, Albastru de safir''.
Dar uite si alte carti de aceeasi autoare care presupun ca iti vor placea din moment ce ti-a placut trilogia:
http://www.elefant.ro/......-3967.html

| ioana1499 explică:

Mersi am stiut si eu de trilogie insa am sperat ca mai apar pentru c apana la urma daca o luam asa si harry potter a fost o trilogie la inceput doar imi faceam sperante desartewinking*