| Șttefania a întrebat:

Hei! Am un catelus de vreo 5 luni. Ea e acum la tara pentru ca in apartament este prea cald pentru ea, insa o voi lua la toamna. Problema este ca ea are decat un vaccin facutbig grin. Nu am mai putut sa ii fac altul pentru ca am avut niste probleme cu banii. Primul vaccin i l-l-am facut pe la 2 luni jumate.
Mai pot sa ii fac alte vaccinuri? Daca da, ce pretext sa ii spun veteriarului?
Dau funda si voturi

4 răspunsuri:
| Ruxuletz a răspuns:

Buna. Desigur ca ii poti face,niciun pretext,pur si simplu te duci si ii spui ca vrei sa ii faci vaccinurile care pana acum nu le-a facut, daca te intreaba de ce ii spui ca nu ai avut bani sau ca nu ai fost prea documentata despre chestiile astea si stai linistita, ...trebuie sa ii faca vaccinul pentru 3 luni...care costa cam in jur de 30 - 40 lei happy

| PetreConstanta a răspuns:

Nu-i spune nimic Sa faca ce are de facut Nu trebuie sa te justifici la doctor

| InsaneDoll a răspuns:

Da ce il doare pe veterinar daca ii faci tu vaccin sau nustraight face...E problema ta nu a veterinarului, ai bani ii faci.nu ai nu-i facihappy

| adina02 a răspuns:

Da,ii mai poti face vaccin! costa vreo 35-45de lei!