| ionut16001235 a întrebat:

Hei! Dau funda! Vreau sa fac un suport pe care sa pun o colivie si nu orea am idei. Am nevoie de idei despre cum as putea sa il fac tinand cont ca vreau sa il pun intr-un colt al camerei. Mulțumesc!

1 răspuns:
| lisenka a răspuns:

Buna Ionuț! Am avut și eu colivie cu păsări pe care am pus-o pe o măsuță pe care nu o mai foloseam. Până la urmă poți să o pui și pe altceva, dar acoperit un plastic pentru orice eventualitate. Seara buna!