| Prajituricaro a întrebat:

Hei. De doi ani am o iepuroaica care a inceput sa aiba o gusa neagra. Parul la inceput nu cadea si am crezut ca nu e nimic grav dar dupa ce a cazut putina blana am vazut ca e neagra. Ea e bine adica mananca, e vesela si nu prea o deranjeaza. Va rog sa imi spuneti cam ce ar fi. M-am uitat pe mai multe site-uri dar nu am gasit ceva concret.

1 răspuns:
| Iasmi8766 a răspuns:

Pai animalele isi schimb blana (adica vara cade putina blana si iarna creste inapoi)
Daca nu-i bun raspunsul anunta-ma